Göynemliler forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 182 kişi Perş. 15 Ara. 2016 - 15:23 tarihinde online oldu.

Başkan’dan selam var

Başkan’dan selam var Empty Başkan’dan selam var

Mesaj tarafından GÖYNEM Perş. 9 Ara. 2010 - 2:52

Başkan’dan selam var Bskn10

Başkan’dan selam var

Beyşehir Belediye Başkanı İzzet Taşcı, tedavi gördüğü Numune Hastanesi’nde, kameralar aracılığıyla ilk kez konuştu...

Beyşehir Belediye Başkanı İzzet Taşcı, tedavi gördüğü Konya Numune Hastanesi’nde kaldığı odada kameralara ilk kez konuştu, “Cuma günü, beklemediğimiz bir olayla karşı karşıya kaldığımızda artık ölümle yaşam arasında bir noktada bulunduğumu hissettim”dedi. Kaldığı özel odaya henüz ziyaretçi kabulü yapılmayan Taşcı, Beyşehir Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nün kameralarına konuştu.

Beyşehir halkına ve hayati tehlikeyi atlatmasında önemli rol oynayan sağlık çalışanlarına selam gönderen Taşcı, şu an durumunun çok iyi olduğunu belirterek, “Baştan Sayın Valimiz, Kaymakamımız, hastane başhekimimiz, sağlık kuruluşlarının başhekimleri, doktorlarımız ve sağlık personelimiz planlı bir operasyon yapmışlar ki, ancak bu kadar olabilirdi. Ben bu operasyonların gerçekleşmesinde emeği geçen bütün herkese, duaları ile bizi bir an olsun yalnız bırakmayan tüm hemşehrilerimize yürek dolusu selamlarımı gönderiyorum. Allah onlardan razı olsun. Ben sizlerin duaları ile ayaktayım. İnşallah yine birlikte olacağız. Beyşehir için güzel şeyler yapacağız.”dedi. Öte yandan, Başkan Taşcı’nın en az bir hafta daha Numune Hastanesi’nde müşahade altında tutulacağı öğrenildi.

http://www.beysehirgol.com
GÖYNEM
GÖYNEM
admin
admin

Erkek Mesaj Sayısı : 951

http://www.goynemliler.com

- Similar topics