Göynemliler forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 182 kişi Perş. 15 Ara. 2016 - 15:23 tarihinde online oldu.

OKUYALIM...DARISI BİZİM BAŞIMIZA!

OKUYALIM...DARISI BİZİM BAŞIMIZA! Empty OKUYALIM...DARISI BİZİM BAŞIMIZA!

Mesaj tarafından GÖYNEM Salı 27 Ocak 2009 - 18:54

OKUYALIM...DARISI BİZİM BAŞIMIZA! Ambula10

Haber eski ama ilgi çekici olduğu için koydum...

Gurbetçi, Akçabelen'e ambülans hibe etti (Akşam 24 Ağustos 2003)

Merkezi Almanya'nın Hamburg şehrinde bulunan Akçabelen Kültür ve Dayanışma Derneği, Konya'nın Beyşehir ilçesine bağlı Akçabelen Belde Belediyesi'ne bir ambülans hibe etti ve kırtasiye yardımında bulundu. Akçabelen Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Adem Evcil, hibe edilen ve içerisinde temel ilkyardım malzemeleri bulunan 15 bin Euro değerindeki ambülansın belediye yetkililerine teslim edildiğini belirterek 'Beldeye sağlık hizmeti sunan araç sayısı ikiye ulaştı. Ayrıca dernek olarak geçmişte de beldede bulunan fakir aile çocuklarına çeşitli yardımlarda bulunduk. Son olarak da 36 öğrenciye 1 milyar lira değerinde kırtasiye yardımı yaptık' dedi. Derneğin Almanya ve Norveç'te 100'ün üzerinde üyesi bulunduğunu belirten Evcil, sivil toplum örgütü olarak da önceki yıl Beyşehir ilçe merkezinde taşımalı eğitim gören öğrencilerin öğle yemeği masraflarını üstlendiklerini kaydetti.
(İHA)
GÖYNEM
GÖYNEM
admin
admin

Erkek Mesaj Sayısı : 951

http://www.goynemliler.com

- Similar topics