Göynemliler forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 182 kişi Perş. 15 Ara. 2016 - 15:23 tarihinde online oldu.

Türk bayraklı tepki

Türk bayraklı tepki Empty Türk bayraklı tepki

Mesaj tarafından GÖYNEM Perş. 22 Ekim 2009 - 0:30

Türk bayraklı tepki Bayrak10

Türk bayraklı tepki

Eski özel harekatçı polis memuru Mehmet Gümüş, evinin balkonuna dev bir Türk bayrağı astı. Diğer bir bayrakta ise ****** resmi bulunuyor.

Eski özel harekatçı polis memuru Mehmet Gümüş, evinin balkonuna dev bir Türk bayrağı astı. Diğer bir bayrakta ise ****** resmi bulunuyor. Gümüş, “Ben bu bayrağımıza kurşun sıkanları karşılamak için değil, şehitlerimiz için astım”dedi ve herkesi ev ve işyerine Türk bayrağı asmaya çağırdı.

BEYŞEHİR - Beyşehir’de yaşayan eski özel harekatçı polis memuru Mehmet Gümüş, Dalyan Mahallesi’nde bulunan evinin balkonuna dev bir Türk bayrağı astı. Balkona asılan diğer Türk bayrağında ise ****** resmi bulunuyor.

1985-1990 yılları arasında Emniyet Teşkilatında 10 yıl süreyle özel harekatçı polis memuru olarak görev yapan ve halen Beyşehir Belediyesi İtfaiye Teşkilatı’nda itfaiyeci olarak görev yapan Mehmet Gümüş, Türkiye’de yaşanan son gelişmelere tepki göstermek amacıyla evinin balkonuna dev bir Türk bayrağı astı. Gümüş, bu tepkiye ortak olmak isteyen Beyşehir’de yaşayan herkesi ev ya da işyerine Türk bayrakları asmaya davet etti.

PKK’lıların Silopi ilçesindeki Habur sınır kapısından giriş yaparak güvenlik güçlerine teslim olmasıyla ilgili başlayan sürecin ardından; bunun bir şova dönüştürüldüğü değerlendirmelerine yer veren Gümüş, buna tepki göstererek, “Bu bayraklar olmazsa, namus olmaz, toprak olmaz, din olmaz. Ben bu bayrağı askere giderken sallarım. Bayrağımıza kurşun sıkanı karşılamak için değil, şehitlerimiz için balkonumuza astım bu bayrağı. Benim gibi düşünen herkesi de bayrak asmaya davet ediyorum.”şeklinde konuştu. Gümüş, şunları kaydetti:

“Türk bayrakları evimde her zaman olur. Bugün ise balkonuma asıyorum. Bu mesajımı iyi alsınlar diye. Benim siyasi bir amacım yok, herhangi bir siyasi partiyle de ilgim yok. 46 yaşındayım ve bir küçük kızım var. Sadece bu ülkem için gerekirse yine kellemi vermeye hazır olduğumun bilinmesini istiyorum.”

http://www.bgrt.com.tr
GÖYNEM
GÖYNEM
admin
admin

Erkek Mesaj Sayısı : 951

http://www.goynemliler.com

- Similar topics